1/4 Sq. Dr. Z-Series TORX® T40 Bit Socket - Length 50mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T40 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.2mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $16.43
-65%$16.43
$5.75

Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T40 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.2mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |























