1/4 Sq. Dr. Z-Series TORX® T10 Bit Socket - Length 28mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T10 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.2mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |
Original: $13.55
-65%$13.55
$4.74

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T10 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.2mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |






















