✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 100mm Z-series
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.5mm |
| L Size: | 100mm |
$6.76
Original: $19.31
-65%1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 100mm Z-series—
$19.31
$6.76

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.5mm |
| L Size: | 100mm |




