1/2 Sq. Dr. Chrome Z-Series 6 Point Metric Socket 32mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40.4mm |
| D2 Size: | 36.8mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 32mm |

Original: $22.04
-65%$22.04
$7.71

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40.4mm |
| D2 Size: | 36.8mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 32mm |

























