1/2 Sq. Dr. Chrome Z-Series 6 Point Metric Socket 30mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 31mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 30mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.1mm |
| D2 Size: | 35.2mm |
| H Size: | 14.5mm |
| L Size: | 31mm |

Original: $20.35
-65%$20.35
$7.12

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 31mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 30mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.1mm |
| D2 Size: | 35.2mm |
| H Size: | 14.5mm |
| L Size: | 31mm |

























