1/2 Sq. Dr. Chrome Z-Series 6 Point Metric Socket 19mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 29mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.3mm |
| D2 Size: | 24.4mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 29mm |

Original: $10.80
-65%$10.80
$3.78

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 29mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.3mm |
| D2 Size: | 24.4mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 29mm |

























