1/4 Sq. Dr. Bit Socket XZN M6 Length 50mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M6 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $14.50
-65%$14.50
$5.07

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M6 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |























