1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M18 Triple Square Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M18 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 27mm |
| d Size: | 17.9mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $49.91
-65%$49.91
$17.47

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M18 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 27mm |
| d Size: | 17.9mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 100mm |
























