1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M10 Triple Square Length 120mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| d Size: | 11.9mm |
| H Size: | 83.5mm |
| L Size: | 120mm |
Original: $18.23
-65%$18.23
$6.38

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| d Size: | 11.9mm |
| H Size: | 83.5mm |
| L Size: | 120mm |
























