✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Wheel Nut Socket 19mm 6 point Length 110mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape Square: | Square |
| Length: | 110mm |
| Type: | Wheel Nut Socket (Long) |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 110mm |

$15.24
Original: $43.53
-65%1/2 Sq. Dr. Wheel Nut Socket 19mm 6 point Length 110mm—
$43.53
$15.24

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape Square: | Square |
| Length: | 110mm |
| Type: | Wheel Nut Socket (Long) |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 110mm |

























