1/2 Sq. Dr. Socket 10mm 4 point Length 38mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Weld Nut Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 4pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $47.92
-65%$47.92
$16.77

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Weld Nut Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 4pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 38mm |






















