1/2 Sq. Dr. Universal TORX® E10 Socket - Length 62mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E10 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.2mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.2mm |
| L Size: | 62mm |
Original: $41.98
-65%$41.98
$14.69

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E10 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.2mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.2mm |
| L Size: | 62mm |
























