✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. 6-Point Universal Clip Type Spark Plug Socket 20.8mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Universal Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 88mm |

$26.98
Original: $77.10
-65%3/8 Sq. Dr. 6-Point Universal Clip Type Spark Plug Socket 20.8mm—
$77.10
$26.98

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Universal Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 88mm |















