3/8 Sq. Dr. Universal Socket 21mm 6 point Length 56.5mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 56.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 28.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 16.8mm |
| L Size: | 56.5mm |

Original: $40.27
-65%$40.27
$14.09

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 56.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 28.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 16.8mm |
| L Size: | 56.5mm |

























