✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Universal Socket 3/8 12 point Length 48mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 48mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8.3mm |
| L Size: | 48mm |

$12.42
Original: $35.50
-65%3/8 Sq. Dr. Universal Socket 3/8 12 point Length 48mm—
$35.50
$12.42

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 48mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8.3mm |
| L Size: | 48mm |



















