1/4 Sq. Dr. Universal Socket 12mm 12 point Length 37mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.7mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $29.60
-65%$29.60
$10.36

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.7mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 37mm |






















