1/2 Sq. Dr. Universal Socket 3/4 6 point Length 71mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 71mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 3/4" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 71mm |

Original: $47.65
-65%$47.65
$16.68

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 71mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 3/4" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 71mm |

























