1/2 Sq. Dr. Universal Socket 19mm 6 point Length 71mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 71mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 71mm |

Original: $43.29
-65%$43.29
$15.15

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 71mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 71mm |

























