✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Universal Socket 12mm 6 point Length 65mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10.5mm |
| L Size: | 65mm |

$14.23
Original: $40.65
-65%1/2 Sq. Dr. Universal Socket 12mm 6 point Length 65mm—
$40.65
$14.23

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10.5mm |
| L Size: | 65mm |

























