1/2 Sq. Dr. Universal Socket 11/16 6 point Length 69mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 69mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.6mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 69mm |

Original: $47.65
-65%$47.65
$16.68

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 69mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.6mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 69mm |

























