1/4 Hex Dr. Universal Nut Setter 13mm 6 point Length 200mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 200mm |
| Type: | 6 Point Universal Joint Nut Setter |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 200mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 200mm |
| Type: | 6 Point Universal Joint Nut Setter |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 200mm |
























