1/4 Hex Dr. Universal Nut Setter 12mm 6 point Length 150mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | 6-point Universal Joint Nut Setter |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $83.42
-65%$83.42
$29.20

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | 6-point Universal Joint Nut Setter |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 150mm |
























