1/4 Sq. Dr. Universal Bit Socket 3mm Hex Length 40mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 40mm |
| Type: | Universal Inhex Socket |
| Output Size: | 3mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13mm |
| H Size: | 5.5mm |
| L Size: | 40mm |
Original: $31.96
-65%$31.96
$11.19

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 40mm |
| Type: | Universal Inhex Socket |
| Output Size: | 3mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13mm |
| H Size: | 5.5mm |
| L Size: | 40mm |






















