3/8 Sq. Dr. Universal Socket 12mm Nut Grip Length 89mm For Glow Plug

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 89mm |
| Type: | Universal Socket Nut Grip for Glow Plug |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 89mm |

Original: $51.19
-65%$51.19
$17.92

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 89mm |
| Type: | Universal Socket Nut Grip for Glow Plug |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 89mm |

























