3/8 Sq. Dr. Universal Socket 11mm Nut Grip Length 70mm For Glow Plug


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Universal Socket Nut Grip for Glow Plug |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 70mm |

Original: $48.63
-65%$48.63
$17.02

Description


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Universal Socket Nut Grip for Glow Plug |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 70mm |

























