1/2 Sq. Dr. Socket TORX® E12 Length 37mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E12 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.6mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 9.3mm |
| L Size: | 37mm |

Original: $8.32
-65%$8.32
$2.91

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E12 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.6mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 9.3mm |
| L Size: | 37mm |

























