1/2 Sq. Dr. Socket TORX® E11 Length 37mm


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX Socket |
| Output Size: | E11 |
| Output Shape: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.8mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 8.7mm |
| L Size: | 37mm |

Original: $8.32
-65%$8.32
$2.91

Description


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX Socket |
| Output Size: | E11 |
| Output Shape: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.8mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 8.7mm |
| L Size: | 37mm |

























