1/4 Sq. Dr. Tamper-Resistant TORX® T40H Bit Socket - Length 28mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX Bit Socket |
| Output Size: | T40H |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |

Original: $12.84
-65%$12.84
$4.49

Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX Bit Socket |
| Output Size: | T40H |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |























