1/4 Sq. Dr. TORX® T20 Bit Socket - Length 28mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T20 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |

Original: $8.09
-65%$8.09
$2.83

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T20 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |























