1/2 Sq. Dr. Bit Socket TORX® T50 Length 140mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T50 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 103.5mm |
| L Size: | 140mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T50 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 103.5mm |
| L Size: | 140mm |
























