1/4 Hex Dr. TORX® T30 Bit - Length 70mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 70mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 5.7mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 70mm |



Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 70mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 5.7mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 70mm |

























