1/4 Hex Dr. Tamper-Resistant TORX® T25H Bit - Length 70mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 70mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX® Bit |
| Output Size: | T25H |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.6mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 70mm |

Original: $11.21
-65%$11.21
$3.92

Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 70mm |
| Type: | Tamper-Resistant TORX® Bit |
| Output Size: | T25H |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.6mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 70mm |

























