1/4 Hex Dr. TORX® T25 Bit - Length 150mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T25 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.6mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 150mm |

Original: $13.10
-65%$13.10
$4.58

Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T25 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.6mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 150mm |

























