1/4 Hex Dr. TORX® T20 Bit - Length 50mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T20 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.1mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $8.20
-65%$8.20
$2.87

Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T20 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.1mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 50mm |

























