1/4 Hex Dr. TORX® T10 Bit - Length 70mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 70mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 3.5mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 70mm |

Original: $8.80
-65%$8.80
$3.08

Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 70mm |
| Type: | TORX® Bit |
| Output Size: | T10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 3.5mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 70mm |

























