1/2 Sq. Dr. Torsion Bar 21mm x 120NM Length 205mm Color coded
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 205mm |
| Type: | 6 Point Torsion Bar (for tightening only) - Color Coded |
| Output Size: | 21 x 120Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 205mm |
Original: $65.57
-65%$65.57
$22.95

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 205mm |
| Type: | 6 Point Torsion Bar (for tightening only) - Color Coded |
| Output Size: | 21 x 120Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 205mm |
























