1/2 Sq. Dr. Torsion Bar 21mm x 100Nm Length 216mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 216mm |
| Type: | 6 Point Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 21 x 100Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 216mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 216mm |
| Type: | 6 Point Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 21 x 100Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 216mm |
























