1/2 Sq. Dr. Torsion Bar 19mm x 140NM Length 199mm Color coded
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 199mm |
| Type: | 6 Point Torsion Bar (for tightening only)- Color Coded |
| Output Size: | 19 x 140Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 199mm |
Original: $61.49
-65%$61.49
$21.52

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 199mm |
| Type: | 6 Point Torsion Bar (for tightening only)- Color Coded |
| Output Size: | 19 x 140Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 199mm |
























