1/2 Sq. Dr. Socket TORX® E20N Low Profile Length 37mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX Socket |
| Output Size: | E20N |
| Output Shape: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $12.80
-65%$12.80
$4.48

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX Socket |
| Output Size: | E20N |
| Output Shape: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 37mm |
























