3/8 Sq. Dr. 250mm Extension 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 14mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | 6 Point Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 18mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $54.02
-65%$54.02
$18.91

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | 6 Point Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 18mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 250mm |
























