3/8 Sq. Dr. 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 13mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 6 Point Sparkplug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17.5mm |
| H1 Size: | 11mm |
| H2 Size: | 17mm |
| L Size: | 70mm |

Original: $27.67
-65%$27.67
$9.68

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 6 Point Sparkplug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17.5mm |
| H1 Size: | 11mm |
| H2 Size: | 17mm |
| L Size: | 70mm |

























