3/8 Sq. Dr. 250mm Extension 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 16mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | 6 Point Sparkplug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.5mm |
| D2 Size: | 18mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $58.22
-65%$58.22
$20.38

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | 6 Point Sparkplug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.5mm |
| D2 Size: | 18mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 250mm |
























