3/8 Sq. Dr. 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 16mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Spark Plug Socket for BMW |
| Output Size: | 16mm |
| Spring Guide: | Yes |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22.8mm |
| H1 Size: | 13mm |
| H2 Size: | 19mm |
| L Size: | 65mm |
Original: $43.40
-65%$43.40
$15.19

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Spark Plug Socket for BMW |
| Output Size: | 16mm |
| Spring Guide: | Yes |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22.8mm |
| H1 Size: | 13mm |
| H2 Size: | 19mm |
| L Size: | 65mm |
























