✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 8mm 6 point Length 26mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 26mm |

$5.47
3/8 Sq. Dr. Socket 8mm 6 point Length 26mm—
$5.47


Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 26mm |









