✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. 6 point Metric Chrome Socket in 25mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 34mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 25mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33.3mm |
| D2 Size: | 29.5mm |
| H Size: | 16.5mm |
| L Size: | 34mm |

$13.98
3/8 Sq. Dr. 6 point Metric Chrome Socket in 25mm—
$13.98


Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 34mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 25mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33.3mm |
| D2 Size: | 29.5mm |
| H Size: | 16.5mm |
| L Size: | 34mm |























