✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. 6-Point SAE Chrome Socket in 11/32"

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.3mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 26mm |

$6.00
3/8 Sq. Dr. 6-Point SAE Chrome Socket in 11/32"—
$6.00


Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.3mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 26mm |




