✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 11mm 12 point Length 26mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 26mm |

$5.47
3/8 Sq. Dr. Socket 11mm 12 point Length 26mm—
$5.47


Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 26mm |

























