3/8 Sq. Dr. Socket 10mm 12 point Length 26mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 26mm |
Original: $5.47
-65%$5.47
$1.91

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 26mm |























