1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 5/8"
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $8.07
-65%$8.07
$2.82

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 37mm |
























