1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 3/4"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 3/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |

Original: $8.69
-65%$8.69
$3.04

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 3/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |

























